شرکت هیرو آسانسور (خزرصعود سهند)

شرکت هیروآسانسور(خزرصعود سهند) بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه مدیریت خود در سال 1382پایه گذاری شد. به طور متمرکز در زمینه های طراحی، تولید، ساخت و ارائه خدمات پس از فروش آسانسورو پله برقی فعال می باشد.

هم اینک؛با اتکاء به بیش از یک دهه تجربه، اصلی ترین هدف ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در کنار مشتریان آنست که با سرعت و دقت نسبت به تأمین نظرات ایشان با تاکید بر جنبه های کیفی و اقتصادی قبل و بعد از فروش اقدام نماییم. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواسته های واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.

شرکت همواره در محصولات خود با همکاری کمپانی های معتبر مرغوب ترین و بهترین اجناس را متناسب با نیاز پروژه مشتری اجرا می نماید.

از دیگر ویژگیهای شرکت هیرو پوشش 10 ساله خدمات و تامین قطعات برای کلیه آسانسورهای این شرکت می‌باشد.

نظر به اینکه دقت در امر نصب به همان اندازه خرید اجناس مرغوب در کارکرد خوب و بهره برداری مطلوب آسانسور و طول عمر مفید آن بعنوان فاکتور مهم دخیل میباشد. لذا جهت دستیابی به دانش فنی و برخورداری از تکنولوژی روز، ارتباط مستمر با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی ، جهت آموزش انسانی خود و ارائه مرغوب ترین و بهترین اجناس صنعت آسانسور برخوردار می باشد.

هدف ما ارائه محصولات با کیفیت جهانی، فن آوری روز، قیمت مناسب و همچنین

تحویل به موقع پروژه با سرویس و خدمات سریع و مورد رضایت مشتریان می باشد.